RpG ToWn
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RpG ToWn

Bun Venit In Orasul RPG Anime! ENJOY!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Neclaritati personaje

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Invader Lamu
New Member
New Member
Invader Lamu


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/08/2011

Neclaritati personaje Empty
MesajSubiect: Neclaritati personaje   Neclaritati personaje EmptyMier Aug 17, 2011 10:58 am

La descrieti personajul cem fiecare user in topic nou? Si facem topic nou pentru foiecare personaj?
Si mi-a traznit acum o idee sa aducem ceva valoare in plus acestui RPG sau cel putin asa cred.

Avem voie sa facem sub forma de pool si in topicul fiecarui personaj sa se discute despre el? Ca de exemplu fiecare user dupa ce voteaza sa spuna ce parere are despre personajul x su y. Dar sa se discute si la persoana 1 ca si cum userul autor ar fi personajul respectiv si ceilalti ar fi fanii sai.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 84
Data de înscriere : 15/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Here, baby!

Neclaritati personaje Empty
MesajSubiect: Re: Neclaritati personaje   Neclaritati personaje EmptyMier Aug 17, 2011 11:07 am

Da, fiecare user in topic nou.Wink Ca sa ne putem lasa parerea fiecare despre el. La ALTE PERSONAJE iti poti face toate celelalte personaje.La PREZINTA-TI PERSONAJUL iti prezinti doar personajul principal.
Nu prea imi place ideea cu fanii si vedetismele...adica sa se poata discuta despre personaj, DA, dar nu si a-l face dintr-o data vedeta.
Sper ca te-am lamurit.
Sus In jos
https://rpg-town.all-up.com
 
Neclaritati personaje
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RpG ToWn :: WeLcOmE :: Neclaritati.-
Mergi direct la: