RpG ToWn
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RpG ToWn

Bun Venit In Orasul RPG Anime! ENJOY!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O plimbare de seara...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
G99
New Member
New Member
G99


Mesaje : 19
Data de înscriere : 18/08/2011
Varsta : 25
Localizare : In univers...

O plimbare de seara... Empty
MesajSubiect: O plimbare de seara...   O plimbare de seara... EmptyVin Aug 19, 2011 10:02 am

Era ora 22:30.Eu ma plimbam incet prin padure.Nu ca nu as avea ce face,dar am vrut sa i-au putin aer curat.Umbrele crengilor fluturau prin vant,iar luna rasarise.Era foarte frumos...
Sus In jos
Invader Lamu
New Member
New Member
Invader Lamu


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/08/2011

O plimbare de seara... Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare de seara...   O plimbare de seara... EmptyVin Aug 19, 2011 11:12 am

Era o seara deosebit de frumoasa. Cerul senin iar conditiile erau perfecte pentru zbor. Deasupra padurii aparu pe cer o luminita galbena plpaitoare care se misca insa mult mai rapi ca un avion. In curand incepu sa se lase in jos cand era la cateva sute de metri deasupra paurii se vazu destul de mare, ca o bratara de lumini colorate.
http://shanemcdonald.org/myblog/wp-content/uploads/2009/05/rio-ufo-light-show.jpg
In acelasi timp se auzi un sunet ca de tren insa mai puternic.
Sub nava aerul avea o propulsie mare, iar in timp ce nava ateriza, nu era bine sa te nimeresti sub ea. Orice se afla sub ea, era pur si simplu volatilizat de presiunea aerului si vantul puternic creat. Cand nava ajunse la doar cativa zeci de metri claxonul puternic te indemna sa te indepartezi si se putuse observa cum cativa copaci fusesera smulsi din radacini de vantul puternic si turtiti din toate partile pana ajunsesera la o dimensiune de cativa centimetri. Iarba se facuse scrum si daca priveai era un cerc negru de pamant.
Nava ateriza iar pe cat e zgomotos fusese claxonul pe atat de silentioase erau motoarele. Erau mai silentioase decat a unor masini de ultima generatie. nava avea 13 motoare cu propulsie pe baza de energie orgonica obtinuta din biocombustibili printr-un proces complex.
De indata ce nava ateriza trapa se deschise si aparu o fata cu par verde, ochi albastri si 2 cornite in cap.
Sus In jos
G99
New Member
New Member
G99


Mesaje : 19
Data de înscriere : 18/08/2011
Varsta : 25
Localizare : In univers...

O plimbare de seara... Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare de seara...   O plimbare de seara... EmptyDum Aug 21, 2011 2:16 am

Am auzit un zgomot in patele meu.Am mers sa vad ce se intampla,cand am dat de o fata.Probabil de la acdemie.M-am apropiat incet fara sa ma observe.
Sus In jos
Invader Lamu
New Member
New Member
Invader Lamu


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/08/2011

O plimbare de seara... Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare de seara...   O plimbare de seara... EmptyJoi Aug 25, 2011 1:59 am

Ma uitam la peisaj in timp ce respirm aer curat de padure.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O plimbare de seara... Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare de seara...   O plimbare de seara... Empty

Sus In jos
 
O plimbare de seara...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RpG ToWn :: RPG TOWN :: RPG Town :: Paduri-
Mergi direct la: