RpG ToWn
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RpG ToWn

Bun Venit In Orasul RPG Anime! ENJOY!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 My Stori...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
G99
New Member
New Member
G99


Mesaje : 19
Data de înscriere : 18/08/2011
Varsta : 25
Localizare : In univers...

My Stori... Empty
MesajSubiect: My Stori...   My Stori... EmptyJoi Aug 18, 2011 4:10 am

De mica,Moegi a fost respinsa de familie si prieteni deoarece ea era un vampir.Si ce e ciudat este ca parintii ei nu era si de asta au abndonat-o.Fiind singura,la 16 ani Moegi a plecat de acasa cu alti vampiri,care nu era tocmai buni.Dupa doi ani i-a parasit si a ajuns la o academie pentru a face cercetari despre originea ei vampirica.Mai tarziu v-a afla ca ea defapt este un experiment stiintific pentru ca un vampir sa aiba mult mai multe puteri.Parintii ei adevarati erau vampiri,insa au fost ucisi de vanatori.Parintii adoptivi au fost constienti de asta,dar nu i-au spus niciodata.Dupa acea ea isi afle retul puterilor si incepe sa le controleze.Acum ea doreste sa ii gaseasca pe acei vanatori.


Ultima editare efectuata de catre G99 in Vin Aug 19, 2011 9:51 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 84
Data de înscriere : 15/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Here, baby!

My Stori... Empty
MesajSubiect: Re: My Stori...   My Stori... EmptyJoi Aug 18, 2011 4:14 am

Interesanta poveste si deasemenea complicata...Super.
Sus In jos
https://rpg-town.all-up.com
 
My Stori...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RpG ToWn :: RPG WelcomE :: Povestea personajului tau!-
Mergi direct la: