RpG ToWn
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RpG ToWn

Bun Venit In Orasul RPG Anime! ENJOY!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Lifaem de Bluwin

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
02gold23
Little Star
Little Star
02gold23


Mesaje : 55
Data de înscriere : 17/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Anime Neko...

Lifaem de Bluwin Empty
MesajSubiect: Lifaem de Bluwin   Lifaem de Bluwin EmptyMier Aug 17, 2011 11:15 am

Nume: (de) Bluwin
Prenume: Lifaem
Varsta: 18 ani
Natie: Vampir
Descriere morala: misterios, galant, politicos, adora sa-si vrajeasca victimile cu sarmul sau inascut si apoi sa le muste, este de multe ori ironic si-si pierde in unele momente rabdarea mult prea repede.
Descriere fizica: par negru-movaliu si lung, ochii rosii-sangeriu, inalt, pielea alba (mult prea alba cand ii este foame)
Istorie: Viata sa de muritor a fost una plina de mizerie. Nu si-a cunoscut niciodata parintii si se prostitua pentru a putea trai. Si-a lasat parul lung pentru a putea juca la teatru roluri de femeie. Dupa ce a jucat-o pe Eve, un barbat blond s-a oferit sa-i dea o casa. A acceptat imediat si a fost transformat in ziua in care a implinit 18 ani de acelasi barbat blond, care nu si-a spus niciodata numele. Dupa ce a invatat sa-si stapaneasca noul corp si noile puteri a plecat dupa vampirul blond, dar nu l-a gasit niciodata. S-a dat batut si s-a intors la conacul urias lasat de vampir. A inceput sa-si cumpere haine si incet, incet a devenit cel mai puternic barbat singur din Franta secolului 16. Isi poate ascunde coltii oricand doreste. Si este ranit de foc, razele soarelui si inca ceva.
Poza: Lifaem de Bluwin Lili5


Ultima editare efectuata de catre 02gold23 in Mier Aug 17, 2011 11:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro/
Invader Lamu
New Member
New Member
Invader Lamu


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/08/2011

Lifaem de Bluwin Empty
MesajSubiect: Re: Lifaem de Bluwin   Lifaem de Bluwin EmptyMier Aug 17, 2011 11:17 am

Si pana la urma Lifaem ce e? elf sau vampir? Smile) Pe alte forumuri l-ai facut elf iar pe frumul asta l-ai facut vampir. Sau ai vrut sa spui Elf da te gandeai la vampiri in momentul cand ai facut descrierea asta?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 84
Data de înscriere : 15/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Here, baby!

Lifaem de Bluwin Empty
MesajSubiect: Re: Lifaem de Bluwin   Lifaem de Bluwin EmptyMier Aug 17, 2011 11:23 am

Invader Lamu...Lif e vampir.Razz Mamaaaaaa, ce draguuuuut e Laughing Laughing Like a Star @ heaven Si ce descriere misterioasaaaaaaa Evil or Very Mad Se prostitua???/? Sad Glumesti, nu?
Super oricum Lif al tau. bounce
Sus In jos
https://rpg-town.all-up.com
02gold23
Little Star
Little Star
02gold23


Mesaje : 55
Data de înscriere : 17/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Anime Neko...

Lifaem de Bluwin Empty
MesajSubiect: Re: Lifaem de Bluwin   Lifaem de Bluwin EmptyMier Aug 17, 2011 11:28 am

@ Admin - Nu glumesc deloc. Trebuia sa traiasca, corect?
@Invader Lamu - Nici una din variantele de mai sus. Lifaem este multe. Este demon undeva, neko altundeva, vampir aici si pe altele elf. Natia sa nu e asa sigura. De obicei, elf.
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro/
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 84
Data de înscriere : 15/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Here, baby!

Lifaem de Bluwin Empty
MesajSubiect: Re: Lifaem de Bluwin   Lifaem de Bluwin EmptyMier Aug 17, 2011 11:38 am

Lifaem e dragut oricum ar fi... Like a Star @ heaven Dar ma socheaza din ce traia el... lol! Scuze..
Sus In jos
https://rpg-town.all-up.com
Continut sponsorizat





Lifaem de Bluwin Empty
MesajSubiect: Re: Lifaem de Bluwin   Lifaem de Bluwin Empty

Sus In jos
 
Lifaem de Bluwin
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RpG ToWn :: RPG WelcomE :: Prezinta-ti personajul!-
Mergi direct la: