RpG ToWn
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RpG ToWn

Bun Venit In Orasul RPG Anime! ENJOY!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hello!This is moi...!

In jos 

Ce credeti despre mine?
1. Super Kawaiiiii.
Hello!This is moi...! 310100%Hello!This is moi...! 310
 100% [ 3 ]
2. Draguta.
Hello!This is moi...! 3100%Hello!This is moi...! 310
 0% [ 0 ]
3. De treaba.
Hello!This is moi...! 3100%Hello!This is moi...! 310
 0% [ 0 ]
4. Hm...asa si asa
Hello!This is moi...! 3100%Hello!This is moi...! 310
 0% [ 0 ]
5. Naspa...
Hello!This is moi...! 3100%Hello!This is moi...! 310
 0% [ 0 ]
6. Urataaaa!
Hello!This is moi...! 3100%Hello!This is moi...! 310
 0% [ 0 ]
Total voturi : 3
 

AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 84
Data de înscriere : 15/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Here, baby!

Hello!This is moi...! Empty
MesajSubiect: Hello!This is moi...!   Hello!This is moi...! EmptyMar Aug 16, 2011 11:39 am

Boona!
Pai, I'm Ioana, 12 anisori, merg pe 13...ochi caprui, par saten, piele alba (lol!) etc. etc.Cam atat la aspect fizic, baby!( lol! )
So, next... pai, adoor lb. romana, sa compun poezii, sa scriu fic'uri si compuneri, si toate chestiile de limba romana.Urasc matematica, tot ce tine de ea! Nu-mi place absoluuuuut deloc!! In schimb, imi plac limbile straine si materiile mai usoare. Nu prea le am cu geografia, si am impresia ca intr'a 7-a o sa fiu varza si la biologie... Smile) Dar am note acceptabile, 8, 9 si 10.Nu's proasta, dar nu-mi plac materiile astea...Very Happy Ma rog, fizica se stie ca nu's buna... restul ma pricep.
Adoor anime'urile, mai nou, pref. al meu e Nana.Mad Chiar akm ma uit.Razz (22:34, 16 august 2011). Imi place si Naruto, Soul Eater, Vampire Knight, Bleach, Death Note, si mai multe, da' mi-e lene sa mi le amintesc.( lol! )
Yeah, yeah, Yeah, Yeah...... Paaam Param Paaaaaaam.Scuze, melodia de la Nana.Bestiala... flower
Pai, imi place roz'ul, mov'ul, negru'l, albastr'ul...cam atat la capitolul culori.Imi place combinatia de ROZ cu MOV.Mad Arata bine...imi place noaptea, sa ma uit la stele, la luna... sa ascult muzica, mai nou imi place punk'ul.Smile) Si rock'u, pop'ul, si melodii din celelalte genuri...nu toate.
So...cam atat despre je...daca mai apare ceva va spun.Smile)
Byeeeeeee.
lol!
Sus In jos
https://rpg-town.all-up.com
 
Hello!This is moi...!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RpG ToWn :: WeLcOmE :: Prezinta-te! :: Despre Mine.-
Mergi direct la: